Své práce, které nesmí být starší než dva roky, můžete přihlásit přes formulář na webových stránkách bestindesign.cz, a to do 29. února 2020. Výherci budou oceněni na Opening Zlin Design Week 1. května 2020 v rámci Zlin Design Weeku 2020. Vítěz soutěže Best in Design získá výhru 1 500 €.

Soutěží se ve třech kategoriích – Fashion Design, Communication Design a Industrial&Product Design. Hlásit se mohou jak jednotlivci, tak i celé tvůrčí kolektivy, které mají co nabídnout a odvahu utkat se s konkurencí z celého světa. Jediné omezení je opět věkové, soutěžící nesmí být starší než 30 let. Přihlášky do soutěže jsou zdarma.

OpenCall

Zúčastnit se mohou mladí umělci do 30 let. Své návrhy mohou zájemci posílat prostřednictvím formuláře do 14. 2. 2020, nezávislá odborná porota následně vybere vítězné projekty, které budou široké veřejnosti představeny na společné kurátorské výstavě v rámci Zlin Design Weeku (1. – 8. května 2020).

Vystavit zde můžete své realizované i nerealizované práce, které vznikly spojením s firmou nebo institucí z komerčního i nekomerčního sektoru. Podmínkou je, že projekt nesmí být starší 5 let. Přihlašovat se můžou jednotlivci, ateliéry i celé umělecké fakulty.

Zdroj: zlindesignweek.com/2020/