Týden plný designu čeká příznivce festivalu Zlin Design Week od 1. do 8. května 2020 na sociálních sítích a webu.

K poslechu budou rozhovory se zajímavými umělci a řečníky a na Facebooku a Instagramu se spustí výzva SDÍLÍM DESIGN. Sledující čekají také online party streamy. Ne náhodou tématem letošního Zlin Design Weeku je SPOLUPRÁCE.

zdroj: Zlin Design Week – on-line

Festival Zlin Design Week přichází s nabitým programem, tentokrát však online. Zlin Design Week od pátku 1. května 2020 do pátku 8. května 2020 uvede přenosyrozhovory s osobnostmi ze světa designu i marketingu.

Sandra Kumorowski nabídne své postřehy ze světa strategického plánování a rozvoje podnikání, David Dvořáček ze Studia Creepy prozradí, jak svou prací pomáhá v době koronavirové pandemie, a módní návrhář a nositel titulu Best in Design 2020 Milan Flíček zase poví, jak se daří jeho módní značce a jak důležitá je podle něj při výrobě látek dlouhodobá ekologická udržitelnost.

zdroj: Zlin Design Week

Do programu online ZDW týdnu se může zapojit každý – tvůrčí tým spustí na sociálních sítích výzvu SDÍLÍM DESIGN, která ukáže, že tvořit a inspirovat ostatní je možné i z pohodlí gauče. „Výzva chce pomoci představit nové talenty ze světa umění a designu. Každý den výzvy ponese nové téma. Své podněty, myšlenky a nápady, designové nebo architektonické kousky budou moci účastníci sdílet společně se svými přáteli a followery,“ sdělila za tým ZDW manažerka projektu Jitka Smolíková.

zdroj: Zlin Design Week

Festivalová sestava pomůže fanouškům přinést další zdroje nápadů a v neposlední řadě i zábavy. V rámci COOL Spolupráce se členové týmu Zlin Design Weeku podělí s publikem o své oblíbené SPOLUPRÁCE. Na blogu ZDW pravidelně vycházejí články a rozhovory, například s vítězi jednotlivých kategorií soutěže Best in Design. K propojení všech mladých designérů vznikla na Facebooku platforma Design KANTÝNA. A jako každý rok, i letos bude zlínský týden designu doprovázet hudba.

zdroj: Zlin Design Week

Projekt ZLIN DESIGN WEEK vzniká již šestým rokem díky Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a unikátní spolupráci studentů designu, marketingu a audiovize, která je pro fakultu tak typická.

Příští ročník festivalu se uskuteční od 7. do 14. května 2021. Sledujte náš Facebook, Instagram a web, ať Vám neuniknou žádné novinky!